OPIS INWESTYCJI - POZNAŃ, ul. Rivolego 7

 

Firma MH Invest ma Państwu do zaoferowania budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy, zlokalizowany w prestiżowej , cichej i spokojnej części miasta Poznania , dzielnicy Podolany przy ulicy Rivolego 7. Lokale spełniają warunki programu MDM na rok 2017.

Budynek zaprojektowano z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań techniczno - technologicznych oraz wizualnych. Użycie materiałów o podwyższonych parametrach cieplnych pozwoliło uzyskać zapotrzebowanie na energię pierwotną na potrzeby ogrzewania, wentylacji oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej na poziome 93,00 kWh/(m2rok) co świadczy o wysokim standardzie energetycznym budynku. Atutem oferowanej inwestycji jest południowo – wschodnia wystawa części użytkowej budynku (przestronny ogród, salon, a także część sypialniana), co w połączeniu z zastosowaniem okien o dużej powierzchni,zapewnia maksymalne zyski z energii słonecznej.

W budynku znajdują się dwa osobne lokale mieszkalne wykończone w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 78,38 m2 każde. Jedna część składa się z kondygnacji parteru i I piętra, działki z ogrodem o powierzchni 205 m2, własnym miejscem parkingowym, balkonem w sypialni i naziemnym tarasem w tylnej części domu. Każdy lokal wyposażony jest w niezależny system ogrzewania wysokiej klasy dwufunkcyjnym piecem kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania firmy Brotje. Dodatkowo w salonie przewidziano możliwość zainstalowania kominka. Zamontowanie okien z ramą 6-cio komorową wyposażoną w pakiety trzyszybowe, zwiększenie izolacji podposadzkowej do 15 cm grubości, oraz zastosowanie wełny grubości 40 cm jako izolację dachu, zapewniło znakomite parametry energetyczne budynku.

Szczegółowy opis techniczny i standard wykończenia znajduje się w dalszej części oferty.

Przekazanie budynku do użytkowania przewidziano na maj 2017 r.

Zapraszamy do zakładki KONTAKT w celu uzyskania pozostałych informacji i umówienia się bezpośrednio na terenie oferowanej inwestycji.

KARTY MIESZKAŃ

ul. Rivolego 7A

ul. Rivolego 7B

MAKIETA BUDYNKU - ul. Rivolego 7

STANDARD WYKOŃCZENIA - ul. Rivolego 7

 1. Fundamenty - ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych M6, izolacja ścian fundamentowych styropianem twardym, podłoża posadzek betonowe gr. 10 cm na podsypce piaskowej.
 2. Ściany zewnętrzne - konstrukcyjne murowane z bloczków ceramicznych.
 3. Ściana międzylokalowa - konstrukcyjna z bloczków silikatowych gr. 24 cm - akustyczna.
 4. Konstrukcja dachu - dach płaski pokryty papą termozgrzewalną, ocieplony wełną mineralną w dwóch warstwach o gr. 40 cm, rynny i rury spustowe PCV grafitowe, opierzenia z blachy powlekanej.
 5. Elewacje - budynek ocieplony warstwą styropianu 15 cm, z tynkiem akrylowym barwionym w masie.
 6. Konstrukcja stropów - strop gęsto-żebrowy typu TERIVA.
 7. Balkony - monolityczne, hydroizolacja poliuretanowa, wykończone piaskiem kwarcowym z żywicą poliuretanową, balustrady ze stali nierdzewnej satynowej.
 8. Schody wewnętrzne - żelbetowe monolityczne.
 9. Stolarka okienna - okna i drzwi balkonowe PCV, rama 6-cio komorowa o grubości 8 cm w kolorze białym od wewnątrz, złoty dąb od zewnętrznej strony, wyposażone w rolety zzewnętrzne i system mikrorozszczelniania, parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej w kolorze złoty dąb, elektryczny napęd rolety w salonie.
 10. Stolarka drzwiowa - drzwi zewnętrzne Porta 54 mm w kolorze złoty dąb.
 11. Ściany działowe – ściany działowe z betonu komórkowego 8 cm.
 12. Tynki wewnętrzne - tynk maszynowy cementowo - wapienny w łazienkach i wc, tynk gipsowy w pozostałych pomieszczeniach.
 13. Posadzki - betonowe zacierane mechanicznie.
 14. Wyłaz dachowy.
 15. Wentylacja grawitacyjna.
 16. Komin dymowy do kominka w salonie.
 17. Niezależne przyłącze wod - kan.
 18. Niezależne przyłącze energetyczne - 16 kW zabezpieczenie C20.
 19. Niezależne przyłącze gazowe.
 20. Instalacja wod-kan – kompletna instalacja wodna, bez armatur, instalacja kanalizacyjna z rur PCV bez przyborów sanitarnych, 1 licznik, dodatkowo punkt poboru wody ogrodowej na zewnątrz budynku wraz z miejscem na pod licznik.
 21. Instalacja gazowa - wewnętrzna instalacja gazowa wraz z licznikiem gazu.
 22. Instalacja grzewcza C.O. - gazowa z kotłem dwu funkcyjnym kondensacyjnym z zamkniętą komorą firmy Brotje spalania o mocy 24 kW, rozprowadzenie instalacji w systemie PEX-TECE, grzejniki drabinkowe w łazienkach, grzejniki płytowe w pozostałych pomieszczeniach, głowice termostatyczne.
 23. Instalacja elektryczna - podtynkowa zgodna z wymogami norm branżowych z 1 licznikiem energii elektrycznej i ochronnikiem przepięciowym, instalacja jednofazowa 230V i trójfazowa 400 V pod kuchenkę elektryczną.
 24. Instalacje dodatkowe: instalacja domofonowa, 2 gniazda antenowe TV+SAT, antena TV, Instalacja alarmowa w całym lokalu.
 25. Zagospodarowanie terenu wokół budynków:  Kostka brukowa betonowa - dojście do budynku, miejsce parkingowe na terenie posesji, taras w ogrodzie, opaska wokół budynku, opłotowanie działki, ogrodzenie frontowe murowane z furtką i bramą przesuwną z podprowadzoną instalacją elektryczną do automatyki

ZDJĘCIA Z BUDOWY - ul. Rivolego 7

ZESTAWIENIE LOKALI - CENY - ul. Rivolego 7

Numer lokalu

Powierzchnia użytkowa lokalu

Powierzchnia działki

Cena brutto

Status

Lokal 7A

78,38 m2
204,50 m2
479 000,00 zł
Sprzedane

Lokal 7B

78,38 m2
204,50 m2
479 000,00 zł
Sprzedane

LOKALIZACJA - ul. Rivolego 7

ul. Rivolego 7
60-465 Poznań

Osoba Kontaktowa:
Marek Mroczyk tel. 601-751-686
Bartosz Mroczyk tel. 500-124-350